sendi@sendi.cz (+420) 541 236 135

Uvidíme se na veletrhu STYL-KABO od 22-24/02/2020

Hexagona

Francouzská značka se sídlem v Paříži. Výrobou kožené galanterie se zabývá přes 20 let. Kabelky a peněženky Hexagona mají nádherné provedení s důrazem na detail. Značka pružně reaguje na aktuální módní trendy a neustále hledá inovativní řešení svých produktů.
Produkty Hexagona jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, od textilií, přes ekokůži až po pravou kůži.

Něco málo o značce

Francouzská značka Hexagona se zabývá výrobou kožené galanterie již přes 20 let a její oblíbenost jen roste. Kabelky a peněženky této značky mají nádherné provedení s důrazem na detail. Hexagona vždy inovativně reaguje na aktuální módní trendy a neustále hledá nová řešení svých produktů. Je tak jednou z vůdčích módních značek v oblasti kožené galanterie.

Produkty značky Hexagona jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, od textilií, přes ekokůži až po pravou kůži. Produkty nabízí široký výběr určený ke každodennímu nošení, k nošení do společnosti nebo třeba na pláž.

HexagonaHexagona

Hexagona Men’s Lookbook

Francouzská značka Hexagona se zabývá výrobou kvalitní kožené galanterie již přes 20 let. Kabelky i peněženky této značky mají jedinečné provedení s důrazem na detail a kvalitu materiálu.
Pokud Vás Hexagona zaujala, doporučujeme navštívit lookbook, kde si můžete její jednotlivé kolekce prohlédnout detailněji. V případě zájmu nebo dotazu ohledně Hexagony nás prosím neváhejte kontaktovat.

VSTOUPIT

HexagonaHexagona

Máte dotaz?

Rádi byste se na něco zeptali? Ať už ohledně našich značek nebo spolupráce? Neváhejte nás prosím kontaktovat a my Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.