sendi@sendi.cz (+420) 541 236 135

Uvidíme se na veletrhu STYL-KABO od 22-24/02/2020

Gérard Henon

Francouzská značka módních doplňků s více jak 60-letou tradicí. Dodnes je jednou z předních evropských značek, která nabízí módní doplňky pro nejrůznější příležitosti. Její produkty na první pohled zaujmou svým decentním designem a kvalitou materiálů.

Něco málo o značce

Značka (nejen) koženého zboží Gérard Hénon byla založena v roce 1946. Během 90. let se z ní stala jedna z největších francouzských značek. Svou skvělou reputaci si získala mezi obchodníky i zákazníky. S příchodem nového milénia si celá organizace Maisona Gérarda Hénona prošla velkou transformací, aby více vyhovovala potřebám svých zákazníků pro nové tisíciletí.

Gérard Hénon tak dodnes zůstává jednou z největších a nejznámějších francouzských značek, která svým zákazníkům nabízí módní doplňky pro nejrůznější příležitosti z prvotřídních materiálů. U Gerárd Hénon se snoubí kvalitní kůže, francouzská elegance, decentní a zároveň moderní design.

Gérard HenonGérard Henon

Máte dotaz?

Rádi byste se na něco zeptali? Ať už ohledně našich značek nebo spolupráce? Neváhejte nás prosím kontaktovat a my Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.