sendi@sendi.cz (+420) 541 236 135

Uvidíme se na veletrhu STYL-KABO od 22-24/02/2020

Enrico Benetti

Nizozemská značka oblíbená a uznávaná po celé Evropě. Produkty Enrico Benetti jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Jsou navrženy tak, že kombinují módní styl a praktičnost. Všechny produkty jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních materiálů, včetně pravé kůže.

Něco málo o značce

V České a Slovenské republice tuto značku zastupujeme výhradně my od roku 1996. Enrico Benetti je nizozemská značka, která se stala dobře známou a uznávanou ve vlastní zemi i po celé Evropě koncem čtyřicátých let minulého století. Od té doby se této pozice drží.

Pod značkou Enrico Benetti firmy Kemperman najdete velice široký sortiment sportovního programu – batohy, tašky, cestovní zavazadla, dámské kabelky, pánské aktovky, látkové a kožené peněženky, deštníky apod.

Všechny produkty jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních materiálů, včetně pravé kůže. Výrobky této značky prochází testování odolnosti a praktičnosti a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Enrico BenettiEnrico Benetti

Máte dotaz?

Rádi byste se na něco zeptali? Ať už ohledně našich značek nebo spolupráce? Neváhejte nás prosím kontaktovat a my Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.