sendi@sendi.cz (+420) 541 236 135

Uvidíme se na veletrhu STYL-KABO od 22-24/02/2020

Značky

V naší nabídce najdete pouze vybrané značky evropské galanterie, jejichž design, materiál a kvalita zpracování odpovídá našim vysokým standardům. Jsou to značky, které vždy drží aktuální trendy a navíc vyvíjí i své vlastní. Díky léty prověřené spolupráci a výhradnímu zastoupení pro ČR, můžeme tyto značky a zajímavou spolupráci nabídnout i Vám.

 • Sendi DESIGN

  Sendi DESIGN

  Naše vlastní kolekce kožené galanterie. Nabízíme kvalitní kožené tašky inspirované předními evropskými značkami. Našimi prioritami jsou decentní design a prvotřídní materiály.

  Více o značce

 • Hexagona

  Hexagona

  Francouzská značka se sídlem v Paříži. Výrobou kožené galanterie se zabývá přes 20 let. Kabelky a peněženky Hexagona mají nádherné provedení s důrazem na detail. Značka pružně reaguje na aktuální módní trendy a neustále hledá inovativní řešení svých produktů. Produkty Hexagona jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, od textilií, přes ekokůži až po pravou kůži.

  Více o značce

 • Gérard Henon

  Gérard Henon

  Francouzská značka módních doplňků s více jak 60-letou tradicí. Dodnes je jednou z předních evropských značek, která nabízí módní doplňky pro nejrůznější příležitosti. Její produkty na první pohled zaujmou svým decentním designem a kvalitou materiálů.

  Více o značce

 • Enrico Benetti

  Enrico Benetti

  Nizozemská značka oblíbená a uznávaná po celé Evropě. Produkty Enrico Benetti jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Jsou navrženy tak, že kombinují módní styl a praktičnost. Všechny produkty jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních materiálů, včetně pravé kůže.

  Více o značce

 • Airtex Paris

  Airtex Paris

  Airtex Paris je jedinečná značka stylových francouzských zavazadel. Tašky jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů jako polykarbonát nebo polypropylen. K tomu Airtex nabízí i kolekce z textilu.

  Více o značce